KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712039
nr 1571 2039
Lidiya Nixon (f. 1996, Ukraina). "Ukraine hurts". Signerad. Daterad 2022, oramad, Olja på duk, 40x40
måndag 16 oktober 2023
kl 20:29:46
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE